Jak kupić odpowiednią torebkę? Porady dla kobiet

Marzysz o torebce, która będzie sprawdzać się w każdej sytuacji? To także moje marzenie. Jednak jest one nieosiągalne. Możesz teraz zadawać sobie pytanie, dlaczego tak myślę i zakładać, że może się mylę. Każda kobieta potrzebuje kilku torebek. Nie mówię tutaj o dwudziestu różnych torebkach, nie napędzajmy własnego konsumpcjonizmu. Ale praktycznie rzecz biorąc, jedna torebka sprawdziłaby się tylko w przypadku, jeżeli kobieta prowadziłaby monotonne życie i ubierała się ciągle tak samo – co jest niemożliwe. Żyjemy w ciągłym ruchu – zakupy, rodzina, dzieci, ale również kino, spotkania w ekskluzywnych restauracjach, siłownia, czy wypad na koncert. Jak więc ugryźć temat?

Stawiamy na ponadczasowy styl

Możemy co roku kupować nową torebkę bo akurat teraz modny jest neon, a za rok modne będą pastele. W końcu dojdziemy do momentu, kiedy nasza szafa będzie przepełniona wieloma niepotrzebnymi rzeczami i tak naprawdę znowu zadasz sobie pytanie – w co ja mam się ubrać, jaką torebkę wziąć – te nie pasują. Możesz powiedzieć, że nie ma ponadczasowej torebki – ale nie zaprzeczysz, że jeden z najbardziej popularnych i pożądanych modeli torebki na świecie – Chanel 2.55 nie jest ponadczasowy, i pasuje każdemu – młodej elegantce jak i dojrzałej kobiecie. Ale zaraz – wróćmy na ziemie. Nie każdego na to stać. Więc co robimy? Wybieramy neutralne, aczkolwiek ciekawe kształty torebek w bazowych kolorach – tych jest dużo więc nie musisz ograniczać się do czerni. Co powiesz na czerwień albo na torebkę w odcieniu Camel? Będą pasować do większości stylizacji, a także będą mogły Ci służyć długo – koniec z wyrzucaniem torebek, bo już nie są modne. Postaw na klasykę i korzystaj z niej pełnymi garściami.

Dobra jakość to podstawa!

Wiesz już, czego szukać, ale nie wiesz gdzie i z jakich materiałów, ale spokojnie, po to tu jestem. Nie sztuką jest kupić ładną torebkę, która rozleci się za pół roku. Kup torebkę dobrej jakości, która przy dobrym szczęściu zostanie nawet dla Twojej córki – i możesz wierzyć albo nie, ale posiadam taką torebkę i nie jest z najwyżej półki. Co jest więc kluczem? Nie marka, jak możesz sądzić. Ważna jest jakość danego materiału – to może zapewnić Ci torebka nawet ze średniej półki cenowej. Dlatego wybierz torebkę ze skóry i dbaj o nią. Dobrej jakości torebki skórzane zakupisz w sklepie Gregorio, od dobrych projektantów, w ponadczasowych kolorach i wzorach. Daj sobie czas na wybór – torebka to Twoja wizytówka.

Ale jak dbać?

To proste i skomplikowane zarazem. Należy zidentyfikować skórę, i dobrać do niej odpowiednie preparaty. Zawsze sprawdzaj jak działa preparat na niewidocznym kawałku skóry, w przypadku problemów – skonsultuj się z producentem. Jeżeli torebka zacznie tracić swój kolor – zakup pastę do skóry w odpowiednim kolorze jak Twoja torebka. Dzięki takiej paście torebka nie tylko nabierze koloru i będzie sprawiać wrażenie nowej, ale także skóra będzie bardziej zabezpieczona, w miejscu gdzie skóra najbardziej pracuje stanie się znacznie bardziej elastyczna. Odpowiednia dbałość wydłuży żywotność Twojej torebki, dlatego dbaj o nią od samego początku – nie ważne ile kosztowała, każdej należy się tyle samo miłości, w końcu to ona codziennie Ci towarzyszy 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *