przedłużenie włosów

Komu proponuje się zagęszczenie i przedłużenie włosów

Ponieważ nie każda kobieta może się pochwalić długimi i gęstymi włosami, powstały różne patenty na to, by taką fryzurę uzyskać. Niektóre kobiety decydują się na różne maseczki, stosowanie wcierek z naturalnych produktów. Kupują drogie szampony, odżywki i suplementy. Mają one na celu poprawienie tempa przyrostu włosów oraz wzmocnienie ich, by stały się grubsze.
Rzeczywiście może to wspomagać naturalne procesy wzrostu włosa. Jednak nie oszukujmy się. Nawet regularne stosowanie takich kosmetyków przez długi czas nie zapewni nam spektakularnego efektu – na przykład dwukrotnie gęstszych i kilkanaście centymetrów dłuższych włosów w tydzień. A przedłużanie włosów może.

Dla kogo przedłużanie włosów

Przedłużanie włosów proponuje się przede wszystkim osobom, które z różnych względów mają bardzo słaby przyrost włosów. Ich naturalne włosy są cienkie i osłabione. Nie wyglądają zbyt korzystnie, nawet jeśli są czyste i błyszczące. Tak cienkie włosy mogą znacząco zaburzać proporcje twarzy. Bardzo uwydatniają na przykład ostre kości policzkowe czy długi nos, a także demaskują odstające uszy.

Z kolei przy pulchnych twarzach cienkie włosy wyglądają niesymetrycznie i niekorzystnie – podkreślają okrągłość twarzy. Dłuższe, gęstsze pukle odwracałyby efekt – zakrywałyby część twarzy czyniąc ją szczuplejszą. W przypadku osób o kościstej twarzy – odwracałyby uwagę od najbardziej wyeksponowanych nosa, uszu czy kości policzkowych. Włosy zbyt rzadkie bardzo psują również proporcje całej sylwetki. Przedłużanie poleca się więc osobom wysokim i o masywniejszej sylwetce. Gęstsza, bujna fryzura wyrówna proporcje i sprawi, że sylwetka stanie się bardziej proporcjonalna. To działa na korzyść każdej kobiety.

Poczuj się piękna

Poza tym proponuje się zabieg przedłużania włosów każdej kobiecie, która uważa, że zasługuje na piękne, gęste i długie włosy. Dzięki temu może ona poczuć się piękniej. Wiadomo, że długie i gęste włosy to seksapil i uwodzicielski wygląd. Chcąc osiągnąć efekt „wow”, zaskoczyć rodzinę, lub po prostu wyglądać bosko w sukience z odkrytymi ramionami na swoim ślubie, warto zafundować sobie ten zabieg.

Ważne jest jednak, aby nie oszczędzać na zabiegu przedłużania. Niestety, źle wykonane przedłużanie włosów może sprawić, że włosy nie będą się dobrze prezentowały i nie będą zbyt dobre w pielęgnacji. Aby tego uniknąć, warto aby była to przemyślana decyzja. Zastanówmy się wiele razy, zanim ją podejmiemy – nie każdy potrzebuje przedłużania i nie każdy musi je sobie wykonać. Lepiej, by robiły to kobiety, u których naprawdę poprawi to wizerunek.

Więcej informacji dotyczących zagęszczania i przedłużania włosów znajdziesz tutaj: https://www.tematowisko.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *