Możliwość pożyczki przy wcześniejszych zadłużeniach

Czasami zdarza się tak, że potrzebujemy niewielkiej, dodatkowej sumy na bieżące potrzeby w sytuacji, gdy mamy jeszcze wcześniejsze, nie do końca uregulowane zobowiązania finansowe. Czy możliwe są kredyty chwilówki dla wszystkich spłacających jeszcze wcześniejsze zobowiązania w stosunku do banków oraz firm pożyczkowych? Oczywiście, że tak! Nie każda firma pożyczkowa czy też bank decyduje się obdarowywać swoich klientów zaufaniem aż do tego stopnia, ale są też firmy, w których nie ma z tym problemu. Tanie pożyczki bez BIK zaciągnąć można, kolokwialnie mówiąc, o każdej porze dnia i nocy. Doskonale rozumiemy sytuacje, gdy w czasie spłacania innych produktów finansowych nagle może zabraknąć pieniędzy i trzeba szukać ich dosłownie wszędzie, walcząc przy tym z ogarniającym nas stresem. Wsparcie w postaci pożyczki dodatkowej w czasie spłacania innych zobowiązań bardzo przydaje się zwłaszcza w okresie świątecznym, gdy każdemu z nas zależy na stałym przypływie gotówki. To jeszcze jedna szansa na to, aby magiczny czas upłynął nam bez zbędnych trosk dotyczących domowego budżetu.

Według starych i nowych metod

Pożyczki zaciągnąć można zarówno w formie tradycyjnej, jak i bardziej nowoczesnej. Wciąż wielu przedstawicieli starszych pokoleń korzysta z punktów kredytowych położonych na mapach polskich miast każdej wielkości. Jest duże zapotrzebowanie właśnie na takie punkty informacji kredytowej, mimo ekspansji najnowocześniejszych technologii. Do punktów kredytowych zapraszamy wszystkie osoby, bez względu na wiek, ale prawdą jest, że odwiedza je najwięcej klientów z granic wiekowych 50 – 60 plus. Młodzi ludzie znacznie bardziej ufają nowym technologiom, dlatego oprócz pracowników w miejscach stacjonarnych nasze produkty obsługują także konsultanci telefoniczni i internetowi.

Szybko i bezproblemowo

Pożyczkę można otrzymać bez jakiegokolwiek zapytania o wcześniejsze zobowiązania. Wszystko odbywa się w niezwykle przyjaznej i serdecznej atmosferze. Po wypełnieniu wniosku w jakiejkolwiek wybranej formie – internetowej lub papierowej, wydrukowanej, czekamy około piętnastu minut na otrzymanie decyzji. Często czeka się jeszcze krócej, ponieważ tempo pracy systemów odpowiadających za przesyłanie danych kredytowych jest niesamowicie szybkie. Po otrzymaniu pieniędzy mamy wreszcie możliwość dokonania ważnych dla nas zakupów lub inwestycji mających pomóc nam w codzienności. Termin spłaty pożyczki jest jasno określony w treści umowy. W razie obawy, że o nim zapomnimy, można zdecydować się na możliwość przypominania o spłacie za pomocą sms-ów.

Ekspert Kredytowy z firmy Habza Finanse – radzi, aby zastanowić się nad możliwością konsolidacji pożyczek kredytem bankowym. Zamiast szukać dodatkowej gotówki aby móc spłacić aktualne raty może warto zmniejszyć ich miesięczną wysokość? Wymaga to od nas większego zaangażowania, zgromadzenia większej ilości dokumentów, ale jest to rozwiązanie, które zdecydowanie tańszym kosztem pozwolą pozbyć się uciążliwych zobowiązań pozabankowych raz na zawsze. Warto w pewnym momencie powiedzieć STOP i poszukać zaufanej, sprawdzonej firmy specjalizującej się właśnie w oddłużaniu. Można również znaleźć wiele informacji w Internecie lub na forach kredytowych i spróbować uzyskać kredyt na spłatę aktualnego zobowiązania we własnym zakresie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *