pompy odwodnieniowe Evak

Pompy odwodnieniowe Evak.

Profesjonalne pompy odwodnieniowe Evak, to jedna z lepszych pozycji na rynku tego typu urządzeń. Dostępne są w szerokiej gamie typoszeregów, przeznaczonych do zróżnicowanych zadań. Pozwalają na skuteczne osiąganie wysokiego poziomu efektywności pracy nawet w bardzo trudnych warunków. Pompy odwodnieniowe Evak, sprawdzą się nawet w najbardziej wymagających zastosowaniach, jeśli tylko będą właściwie dobrane względem konkretnej aplikacji.

Jakie pompy odwodnieniowe Evak są obecnie dostępne na rynku?

Jak już wspomnieliśmy wcześniej, pompy odwodnieniowe Evak, są dostępne w wielu różnych wersjach. Dzięki temu, do poszczególnych zadań, zawsze możemy dopasować idealną pompę, zapewniającą maksymalny poziom wydajności oraz bezpieczeństwo pracy. Obecnie, najczęściej możemy zetknąć się z następującymi modelami pomp zatapialnych Evak:

  • Pompy Evak serii Steel (EWS), EUBS – pompy przystosowane do pracy z mediami agresywnymi chemicznie (solnka, ścieki przemysłowe, woda morska). Wykonane ze stali nierdzewnej.
  • Pompy Evak serii EUS, EUB – pompy przystosowane do pracy w branży budowlanej, jako pompy odwodnieniowe i drenażowe.
  • Pompy Evak serii ESA – pompy zatapialne z agitatorem, zapewniające skuteczne odwadnianie wody zanieczyszczonej oraz szlamów.

Dodatkowo, pompy odwodnieniowe Evak, możemy wyposażyć w odpowiedni sterownik DCP-10, który gwarantuje automatyzację sterowania pracą pompy. Firma dostarcza na rynek także wszystkie, najbardziej niezbędne części zamienne do modeli aktualnie produkowanych pomp. Dzięki temu, jakiekolwiek naprawy i prace serwisowane na pompach produkcji Evak, nie stanowią większej trudności.

Gdzie stosowane są pompy odwodnieniowe Evak?

Urządzenia te, sprawdzają się w bardzo szerokim zakresie zastosowań. Oczywiście do każdego rozwiązani, do każdej aplikacji należy dobrać odpowiedni model pompy, uwzględniając wymagania i warunki pracy. Pozwoli to nie tylko osiągnąć odpowiednio wysoki poziom efektywności pracy pompy, ale także zapewni jej odporność na uszkodzenia i wydłuży w znacznym zakresie jej żywotność.

  • Prace odwodnieniowe w przemyśle budowniczym i wydobywczym
  • Prace w oczyszczalniach ścieków
  • Pompowanie cieczy korozyjnych i agresywnych chemicznie w przemyśle
  • Zastosowania domowe (tłoczenie wody ze studni, osuszanie piwnic, pompowanie ścieków)
  • Zastosowania w jednostkach straży pożarnej (usuwanie skutków powodzi i podtopień)

Podsumowanie.

Generalnie, można powiedzieć, iż pompy odwodnieniowe Evak, sprawdzają się w bardzo szerokim zakresie zastosowań. Jeśli tylko pompa będzie prawidłowo dopasowana względem wymagań i warunków danego zastosowania, możemy mieć pewność, iż poradzi sobie z postawionymi przed nią zadaniami. Co więcej, na pewno nie ulegnie uszkodzeniu w trakcie pracy, co jest bardzo istotne z punktu widzenia przedsiębiorstw, gdzie koniecznością jest realizacja zadań w określonych umownie termicznych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *