pomoc drogowa

Profesjonalne usługi pomocy drogowej

Każdy kto codziennie jeździ po ulicach swoim samochodem, musi być bardzo ostrożny. Warunki pogodowe mogą być bardzo uciążliwe i mogą prowadzić do licznych kolizji na drodze. Na drodze mogą być także trudne warunki, gdy panuje szczyt i miasta są mocno zakorkowane. Zdenerwowani kierowcy, którzy długo stoją w korkach, stają się agresywni, a wtedy o kolizję nie trudno. Dodać należy jeszcze sytuację, gdy auto nagle odmówi posłuszeństwa i ulegnie na tyle poważnej awarii, że trzeba go będzie odwieźć do warsztatu samochodowego.

Usługi na wagę złota

Niezależnie od przyczyny, z jakiej auto nie może ruszyć z miejsca, w każdej takiej sytuacji, będzie trzeba zadzwonić po pomoc drogową. Jeśli nosi się w swoim portfelu wizytówkę z namiarami na najbliższą pomoc drogową, wtedy bardzo szybko można uzyskać pomoc. Pomoc drogowa przywiezie ze sobą lawetę, jeśli zaistnieje konieczność przewiezienia pojazdu do warsztatu samochodowego. Poza tym w sposób fachowy sprawdzi stan techniczny pojazdu i oceni na ile poważna jest usterka. Bez lawety, auta nie można by było ruszyć z miejsca, co mogło by być bardzo kłopotliwe.

Warunki wynajmu lawety

Każdy serwis samochodowy, który oferuje pomoc drogową, ma na stanie często kilka lawet. Każda laweta ma aktualny przegląd, co jest dla klienta ważną kwestią. Lawety są dopasowane do różnych wielkości pojazdów, są lawety przystosowane do zwykłych samochodów osobowych, jak i lawety do samochodów dostawczych a nawet tirów, czy służące do przewożenia kilku samochodów jednocześnie. W usługach pomocy drogowej, można znaleźć propozycję wynajem lawet na dowolny okres czasu. Szczególną popularnością cieszą się lawety wynajmowane na całą dobę, gdyż wtedy ma się odpowiednią ilość czasu, na przywiezienie samochodu z dowolnego miejsca w kraju, a nie rzadko także z zagranicy. Lawetę może wypożyczyć każdy, musi ją jednak oddać w określonym czasie i w nienaruszonym stanie, płacąc z góry za usługę najmu.

Konkurencyjne ceny

Nie można zaprzeczyć, że klient przede wszystkim zwraca uwagę na wysokość ceny za wynajem lawety czy za zwiezienie samochodu z miejsca awarii czy kolizji. Dlatego im atrakcyjniejszy cennik pomocy drogowej, tym jej oferta cieszy się większą popularnością. Szczególnie gdy w jednym mieście działa kilka czy kilkanaście tego typu firm usługowych, wtedy trzeba z dużą starannością zadbać o niskie ceny, które zadowolą klienta. Cennik można znaleźć na stronie internetowej pomocy drogowej.

Niezależnie od tego, jaka przykra sytuacja spotka nas na drodze, to zawsze możemy liczyć na profesjonalną pomoc drogową, która nie zawiedzie w żadnej sytuacji. Poratuje nas nie tylko w tygodniu roboczym, ale także w weekendy i w święta, o każdej porze dnia i nocy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *