wynajem aut

Wynajem aut dla osób indywidualnych

Poza świadczeniem usług dla firm, wypożyczalnia samochodów specjalizuje się również w oferowaniu pojazdów ze swojej floty także turystom i osobom indywidualnym, np. na czas wakacji czy urlopu. Obejmuje to zazwyczaj rodzaj krótkookresowego wypożyczania, w przeciwieństwie do średnio – czy długookresowego, trwających nawet do kilkudziesięciu miesięcy.

Wypożyczalnia samochodów popularna wśród turystów

Przybywają zza granicy, żeby zwiedzić nasz kraj, dokonać zakupu czy odwiedzić krewnych. Turyści tłumnie pojawiają się w Polsce od chwili wstąpienia naszego kraju do Unii Europejskiej. Dzięki większemu ruchowi narodziła się okazja znana do tej pory i popularna jedynie w krajach zachodnich. Obecnie coraz więcej osób stara się otworzyć firmę, która oferuje wynajem aut. Za sprawą zmieniających się przepisów, rozszerzającej się oferty banków, a także upraszczania niektórych procedur urzędowych, przedsiębiorcy są w stanie wychodzić naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom zagranicznych klientów. Mogą im proponować znane marki i najnowsze modele, pełen zakres możliwości i, oczywiście, atrakcyjną cenę, która dla rodaka byłaby zbyt duża.

Rodzinny wypad wynajętym pojazdem

Standardowy wynajem aut jest również usługą dostępną dla klientów indywidualnych z naszego kraju. Można podpisać umowę na kilka dni albo kilka tygodni, w zależności od naszych potrzeb. Za dopłatą mamy też możliwość skorzystania z usług dodatkowych: podstawianie auta przez kierowcę, samego kierowcę czy też (w zależności od możliwości firmy) dostęp do rodzinnych modeli zapewniających wygodę i bezpieczeństwo w czasie podróży z dziećmi.

Wynajem aut na czas przeprowadzki

W zależności od oferty, niektóre firmy pomagają także w tej dziedzinie, oddając w ręce swoich klientów pojazdy przystosowane do przewożenia ciężkich przedmiotów, np. mebli czy lodówki. Jeżeli nie możemy sobie pozwolić na usługę firmy specjalizującej się w przeprowadzkach, wypożyczalnia samochodów będzie dla nas najlepszym wyjście w takiej sytuacji. Mamy większą swobodę w ilości przewożonego dobytku, a także nie jesteśmy uzależnieni od godzin pracy firmy. To duże ułatwienie, zwłaszcza, gdy mamy sporo rzeczy do przewiezienia.

Każda wypożyczalnia samochodów może zaoferować swoim klientom dodatkowe możliwości albo zaproponować określone korzyści w stałej ofercie. Najlepiej, jeżeli sprawdzimy i porównamy kilka firm z naszego regionu albo tych, które posiadają swoje oddziały w naszym mieście lub okolicach, aby przekonać się, czy będzie to rozwiązanie na naszą kieszeń i dopasowane pod nasze indywidualne potrzeby.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *